Menu

                     

 

Kayseri BYN Yapı - İnşaat

HAKKIMIZDA

Firmamız 1985 yılından beri inşaat sektöründe faaliyetler gösteriyor. 2013 yılında BYN ismi ile yeni bir vizyon oluşturarak konut sektöründe faaliyetlerini arttırmıştır. Firmamız inşaat sektöründe çok tecrübeli bir yapıya sahiptir.

VİZYONUMUZ

Sosyal ve çevre sorumluluklarını hep ön planda tutan firmamız yaptığı projelerde yürürlükte bulunan kanun, yönetmelik ve mevzuatlara tam anlamıyla uyarak güvenli ve kaliteli konut üretmeyi hep ön planda tutmuştur.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe her alanda üstlendiği görevleri en üst kalitede tamamlayan bir şirket olmak. Çözüm ortakları ile ilişkilerini en üst düzeyde tutan şirketimiz çalışanları ile de uyumlu projeler üretmeyi prensip edinmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan şirketimiz ülke ekonomisine yeni iş imkânları ile katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Hızlı, güvenli ve kaliteli projeler üretmek.
  • Doğa ve çevre dostu projeler üretmek.
  • Hizmet sürekliliğini sağlamak.
  • Kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uygun projeler üretmek.
  • Sahip olduğumuz kaynakları müşteri memnuniyeti doğrultusunda kullanmak.
  • Yönetici, teknik, idari ve çalışan kadrolarımızı günümüzün teknik özelliklerine göre sürekli eğitimlerle yenilikleri takip eden kadrolar oluşturmak.
  • Kentsel dönüşüm projelerine destek vererek çarpık yapılaşmanın önüne geçmek.
  • Her zaman yenilikleri  takip ederek bunları projelerimize uygulayıp modern yapılar üretmek.

 

Gelecek Planlıyoruz


Gelişen teknoloji ve yaşam kalitesi nedeniyle günümüz şartlarında daha yaşanılabilir alanlar ve gelecek nesillere kalabilecek yapılar planlıyoruz.

Profesyonel Partnerler


Bütün çalışmalarımızda kendi alanında ilk sıralara gelmiş markalar ile çalışıyoruz, projelerimizde kalite ve güven öncelikli seçimimizdir.

Kurumsal Müşteri Temsilcisi


Tüm soru ve önerilerinizi daha iyi anlamak ve çözümlemek adına aradığınızda muhatap bulabileceğiniz bir müşteri temsilcimiz sizi bekliyor.

© Copyright 2016. "BYN YAPI" by Deeplight. All rights reserved.